Sparta Tworóg-Stradom -AJD Częstochowa 1:6 (0:3)

Sparta Tworóg-Stradom -AJD Częstochowa 1:6 (0:3)

Sparta Tworóg-Stradom -AJD Częstochowa 1:6 (0:3)
0:1 - 1 min Adrian Kudryś
0:2 - 23 min Dawid Gierczak
0:3 - 24 min Adrian Kudryś
0:4 - 46 min Oskar Kudela
0:5 - 58 min Dawid Gierczak
1:5 - 79 min Damian Zuber
1:6 - 90 min Adrian Kudryś
Skład Stradom -AJD Częstochowa :Marcin Pawłowski,Piotr Nowaczyk,
Artur Jarzyn,Grzegorz Maciejewski,Maciej Popławski (46 min Tomasz Szewczyk),Dariusz Rataj (70 min Krystian Kotarski),Mateusz Antoniak (58 min Dominik Wysocki),Piotr Jarzyn(65min Mateusz Majak),Oskar Kudela,Adrian Kudryś,Dawid Gierczak.Rez:Piotr Gruca
Trener:Karol Pilis.
Po krótkiej letniej przerwie drużyna seniorów naszego klubu bardzo udanie rozpoczęła rozgrywki w klasie okręgowej.Po bardzo jednostronnym meczu pokonała innego beniaminka Spartę Tworóg
6:1.Wynik mógł być znacznie większy ponieważ nasi piłkarze gospodarzy przewyższali przynajmniej o klasę.
Już w pierwszej minucie wzorową akcję zespołu wykończył
technicznym strzałem Adrian Kudryś.Licznie zgromadzona publiczność przecierała oczy ze zdumienia,bo w następnych minutach mogliśmy zdobyć kolejne 2-3 bramki.Po reprymendzie trenera Pilisa w ciągu 60 sekund dwie koronkowe akcje naszej drużyny na bramki zamienili Gierczak i ponownie Kudryś.
Po przerwie jeszcze kibice dobrze nie zajęli miejsc na widowni Stradomiacy przeprowadzili kolejną składną akcję i Oskar Kudela zdobył czwartego gola.Póżniej z błędu obrony i bramkarza gospodarzy skorzystał Gierczak i zdobył piątą bramkę.Nasi mając wynik w kieszeni troszkę zwolnili i w 79 min gospodarze zdobyli honorowe trafienie,ale w końcowych minutach mogliśmy zdobyć jeszcze 3-4 bramki ,Adrian Kudryś w 90 min ustalił wynik spotkania.
Nasi piłkarze rozegrali bardzo dobre spotkanie,ale już w najbliższą sobotę o 17.00 przy ul.Krakowskiej derby z Victorią Częstochowa.
Przeciwnik na pewno znacznie trudniejszy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości